Mobit Hakkında

   

MOBİT BİLİŞİM A.Ş.

Bilişim sektöründe OT/VT (Otomatik Tanıma/Veri Toplama) ve işletme çözümleri sunmak amacı ile 1998 yılında Data Bilgisayar Ltd. Şti. adıyla kurulan firmamız, Temmuz 2003’den itibaren Mobit Bilişim ve Elektronik Kontrol Sistemleri Dış Ticaret A.Ş. olarak yeniden yapılanmıştır.

Otomatik Tanıma/Veri Toplama ürünleri konusunda zengin bir ürün portföyüne sahip olan Mobit Bilişim, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında destek ve servis güvencesi ile sunmaktadır. Mobit Bilişim, 6 yılı aşkındır da Casio Projeksiyon Sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir. Şirket tarafından satılan her bir ürün için donanım ve yazılım desteği sürekli olarak sağlanmaktadır. Satışı yapılan ürünler ile ilgili her türlü eğitim, yedek parça tedariki satış sonrası hizmetler olarak sunulmaktadır.

Mobit Bilişim tarafından sektöre sunulan yazılımlar, depo ve ambar yönetimi, lojistik ve sevkiyat sistemleri, sıcak satış-sipariş sistemleri, sayaç okuma, parkomat, kargo otomasyonu, entegrasyon yazılımları ve özel çözümler gibi operasyonel programlar ve bu faaliyetlerin tümünü kapsayan ürün yelpazesi ile müşterilerine gerekli olan hızı ve dinamizmi sunmaktadır.

Mobit Bilişim, Casio, Motion, Sewoo, Hanasis, Jolimark, Dotel, Bixolon, Mobicell, TBK, Neobook gibi 10’dan fazla markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Cihazlarımız Elektrik-Su Doğalgaz (CNG, LNG) Sayaç okumaları, sahada sıcak satış, kargo teslimatları, market ve mağazacılık uygulamaları, restoran, bar, cafe uygulamaları, ile mobil uygulamalar, bakım, inşaat kontrolü gibi çalışmalarda sahada belgelendirme uygulamaları için geliştirilen çözümler de kullanılmaktadır. Mobit Bilişim Elektronik ve Kontrol Sistemleri Dış Tic. A.Ş.

+90 (212) 482 44 00 (Pbx)
+90 (212) 482 44 02
iletisim@mobit.com.tr
Londra Asfaltı Caddesi No.38 Kat:4 34010 Cevizlibağ - Zeytinburnu / İSTANBUL

ANKARA OFİS

+90 (312) 473 10 60 (Pbx)
+90 (312) 473 10 79
ankara@mobit.com.tr
Cevizlidere Mahallesi, 1255 Sokak No: 7 Daire: 15 Balgat / ANKARA